Skuteczny marketing internetowy

Fenomik Sp. z o.o.
ul. Denarowa 25
PL 02-490 WARSZAWA
tel.: 22 863 01 33
fax: 22 863 18 53

FENOMIK Sp. z o.o. specjalizuje się  w strategii obejmującej przekaz informacji, promocji oraz reklamy firm w celu osiągnięcia najkorzystniejszego celu marketingowego. Głównym celem każdej firmy jest przekaz informacji zmierzający do wzrostu świadomości odbiorców związanej z produktem, usługą, marką, wprowadzeniem nowości na rynek itp. 
Działania te łączą się ze wzrostem sprzedaży.

 
Wychodząc naprzeciw rosnącej konkurencyjności na rynku oraz zwiększającym się potrzebom aktywnego przekazu informacji, promocji i reklamowania wprowadziliśmy dwa projekty umożlwiające firmom podejmowanie skutecznego działania marketingowego w tym zakresie.

I
Pierwszy realizowany projekt polega na ekspozycji podmiotów gospodarczych w nośnikach wolnostojących/zewnętrznych
w połączeniu z przekazem informacji i reklamy w internecie. Przekaz trafia do dwóch grup odbiorców: korzystającej z informacji
za pośrednictwem internetu oraz mniej lub wcale nie używającej internetu w tym celu.
Jest to działanie multiaktywne powodujące wzrost świadomości odbiorców w zakresie oferowanych produktów, usług, marki firmy.

Do realizacji projektu nieodzowne były systemowe produkty wolnostojące/zewnętrzne w prestiżowych lokalizacjach oraz portal internetowy umożliwiający skuteczny przekaz informacji, promocji i reklamy dla firm. 

Te kryteria zostały spełnione w najwyższej jakości.

Indexfirm BRANŻOWY PORTAL FIRM

Wyszukiwarka, z której korzystają miliony użytkowników, a prowadzone kampanie reklamowe portalu
zwiększają z korzyścią dla Państwa jego wyniki każdego dnia. 

Branżowy Portal Firm - indexfirm.pl został zaprojektowany od podstaw przy współpracy zespołu polskiego i niemieckiego pod kątem jego użyteczności, funkcjonalności oraz przyjaznej współpracy z wyszukiwarkami.
Stwarza indywidualne możliwości dla firm, jest czytelny i bardzo prosty w obsłudze dla każdego. 
Dzięki swoim możliwościom wyszukiwania oraz przeglądania użytkownik zyskuje bardzo skuteczny odbiór informacji, promocji
i reklamy każdej firmy. Indexfirm.pl wspiera ogólnopolską oraz regionalną aktywność gospodarczą i społeczną w zakresie następujących tematów branżowych: usługi, handel detaliczny, handel hurtowy, produkcja, sport, rekreacja, zdrowie, uroda, ekologia, oświata, kultura,  urzędy, instytucje. Udziałowcami projektu są firma FENOMIK oraz Sport-Premium.

PRODUKTY SYSTEMOWE WOLNOSTOJĄCE/ZEWNĘTRZNE.

Współpracujemy z firmą Sport-Premium, która powstała w 1996 roku i posiada ogromne, praktyczne doświadczenie w branży reklamowej. Wysokiej jakości usługi i produkty zjednały jej tysiące darzących ją zaufaniem klientów. Podstawowymi produktami firmy Sport-Premium włączonymi do projektu są Gabloty Informacyjne, Plany Miast, Mapy Powiatów i Edytory reklamowe, które zlokalizowane są na terenach miejskich. Lokalizacje te udostępniane są przez Urzędy i Starostwa, które są  przyjazne rozwojowi przedsiębiorczości w mieście oraz regionie. Produkty te umożliwiają przekaz informacji, promocji i reklamy w ponad 300 miastach Polski. Przeznaczeniem ww. produktów jest promowanie aktywności gospodarczej i społecznej regionu oraz utrzymywanie prestiżu lokalnych przedsiębiorców. Dodatkowo Plany Miasta ułatwiają przyjezdnym i społeczności lokalnej odnalezienia miejsc, do których pragną dotrzeć. Produkty te umożliwiają również przekaz informacji skierowanych do społeczeństwa miasta i regionu przez samorządy miejskie lub powiatowe. Natomiast rolą Edytorów Reklamowych jest reklamowanie i promowanie wytwarzanych produktów i usług sektora gospodarczego na profesjonalnych nośnikach odpowiadających najwyższym standardom europejskim.

Połączenie internetowego przekazu przy udziale produktów systemowych zewnętrznych dały nad wyraz korzystne możliwości dla naszych klientów.

W ten sposób powstał PAKIET MULTIAKTYWNY umożliwiający aktywny przekaz informacji, promocji i reklamy firm. Jest to jedyny na rynku produkt łączący informację regionalną z reklamą ogólnopolską.

JESTEŚMY JEDYNI NA RYNKU!
Udział w życiu gospodarczym i społecznym to możliwość ciągłego rozwoju
i satysfakcji dla każdego przedsiębiorcy.


Pakiet Multiaktywny

        OPIS PAKIETU >>>                         PREZENTACJA PDF >>>


II
Drugi zrealizowany projekt również powodujący wzrost świadomości odbiorców w zakresie oferowanych produktów, usług, marki firmy itp. W dzisiejszych czasach internet stał się niezbędnym środkiem przekazu informacji, programów promocyjnych
i reklamowych dla każdej firmy.
Branżowy Portal Firm -  indexfirm.pl to produkt na czasie, dostosowywany do aktualnych potrzeb rynku. Wprowadziliśmy pakiety dla firm umożliwiające aktywny przekaz informacji, promocji i reklamy.

PAKIET INFORMACYJNY  gwiazdkagwiazdkagwiazdka
- jest podstawową i najtańszą formą zamieszczenia informacji o firmie

PAKIET INFORMACYJNO-REKLAMOWY  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
- Pakiet informacyjno-reklamowy w indexfirm.pl to indywidualne i bardzo korzystne możliwości dla firmy.

WITRYNA INFORMACYJNO-REKLAMOWA PREMIUM gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
- Witryna informacyjno-reklamowa najchętniej kupowana przez firmy, które nie mają własnych stron internetowych lub chcą
  mieć dodatkową.

WIĘCEJ O PAKIETACH >>>                       PREZENTACJA PDF >>>


DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!
 
FENOMIK Sp. z o.o.

telefon  22 / 863 01 33             mail   info@fenomik.pl
 
Strona wykonana w kreatorze indexfirm.pl.